تجهیزات کانکس , تجهیز کانتینر , گروه صنعتی ایرانا سازه

تبلیغات
تبلیغات

منوهای سایت

ابر برچسب ها

  خبرنامه

  عضویت

  نام کاربري :
  رمز عبور :

  تجهیزات کانکس , تجهیز کانتینر , گروه صنعتی ایرانا سازه

  تجهیزات کانکس , تجهیز کانتینر , گروه صنعتی ایرانا سازه : تجهیزات کانکس اجزایی از انواع کانکس ها است که کاربردهای مختلفی دارند و در کانکس ها از تجهیزات مختلفی می توان استفاده کرد . در کانکس ها می توان طرح های مختلفی را به کار برد از جمله می توان در داخل کانکس ها از سرویس بهداشتی و یا حمام استفاده نمود که سرویس بهداشتی می تواند به صورت سنتی یا فرنگی طراحی شود و حمام نیز به این ترتیب می تواند در ابعاد و اندازه های مختلف طراحی و نصب شود .
  جهت گرم نمودن آب حمام و سرویس بهداشتی داخل کانکس می توان از آب گرم کن گازی و یا برقی استفاده کر که به خوبی می تواند آب داخل کانکس را گرم نگه دارد .

  تجهیزات کانکس

  تجهیزات کانکس

  تجهیزات کانکس , تجهیز کانتینر

  کانکس ها می توانند به صورت کانکس آشپزخانه تولید شود که داخل آن مجهز به کابینت بندی ام دی اف و یا فلزی باشد . می توان از سینک های شیک استفاده کرد و داخل آن مجهز به لوله کشی آب سرد و گرم نیز باشد و جهت تهویه هوا از هواکش و یا دودکش استفاده کرد تا هوای داخل کانکس به شکل مطلوبی در آید .

  اطلاعات بیشتر در رابطه با : قیمت کانکس

  می توان داخل کانکس ها کولر راه اندازی کرد تا در مواقع لزوم زمانی که هوا گرم می شود داخل کانکس به وسیله ی کولر سرد شو . کولر ها در هر جایی از کانکس که بخواهید می توانید نصب کنید برای نمونه می توان کولر را بر سقف و یا دیواره های کانکس نصب نمود . که در این روش به وسیله ی کانال ها هوا به صورت مساوی داخل کانکس پخش می شود و گرمای داخل کانکس را می گیرد . و مهمتر از همه این که می توان از کولرهای گازی اسپیلیت و یا معمولی داخل کانکس استفاده کرد .

  تجهیزات ایمنی کانکس و کانتینر

  جهت تجهیز کانتینر و ایمن سازی کانکس ها استفاده از کپسول آتش نشانی و جعبه کمک های اولیه توصیه می شود . در فصل زمستان برای گرم نگه داشتن هوای داخل کانکس ها می توان همچنین از بخاری گازی و یا برقی استفاده کرد و از این طریق هوای داخل کانکس ها را گرم نگه داشت . در ضمن از دیگر تجهیزات داخلی و بیرونی نیز می توان برای کانکس ها استفاده کرد که البته باید به این نکته توجه گرد که نوع کاربری کانکس چیست و این کانکس چه کاربردی دارد و تجهیزات مورد استفاده باید با کاربرد کانکس تطابق داشته باشد . برای نمونه در کانکس های انباری می توان از قفسه بندی استفاده کرد تا از این طریق از فضای داخلی کانکس حداکثر بازدهی را به عمل آورد .
  جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین سفارش کانکس دلخواه و مورد نیاز خود می توانید با متخصصین و کارشناسان فروش مجموعه ایرانا سازه تماس بگیرید و هر نوع سوال , پیشنهاد و یا سفارش محصولی را داشته باشید با ما در میان بگذارید .

  لینک های کوتاه مقاله :

  https://goo.gl/U8vN8K

  http://bit.ly/2QYS9Sv


  نویسنده : شب آرا نور
  برچسب‌ها :
  تاريخ : ساعت: 15:28
  بازدید : 2

  صفحات وب