لیفتراک دست دوم

تبلیغات
تبلیغات

منوهای سایت

ابر برچسب ها

  خبرنامه

  عضویت

  نام کاربري :
  رمز عبور :

  لیفتراک دست دوم

  لیفتراک دست دوم

  خرید و فروش انواع لیفتراک دست دوم در ام دیزل : قیمت بالای لیفتراک موجب شده است تا خیلی از افراد به دنبال انواع لیفتراک دست دوم بگردند . یا در برخی از موارد نیز برای گسترش فعالیت و بزرگ کردن سیستم کار کارفرما ها ترجیح می دهند لیفتراک های دست دوم خود که هنوز کارایی بالایی دارند را با لیفتراک نو که دارای قدرت و تناژ بالایی هستند عوض کنند در این مواقع نیاز دارند تا لیفتراک دست دوم خود را به فروش بگذارند . ام دیزل موقعیتی فراهم کرده است تا به راحتی بتوانید لیفتراک دست دوم خود را به فروش بگذارید .

  ما بعد از کارشناسی دقیق روی لیفتراک کارکرده شما قیمتی مناسب را در نظر می گیریم بطوری که شما هم رضایت فروش را داشته باشید از طرفی هم مشتری و خریدار لیفتراک دست دوم نیز انتظار دارد تا لیفتراک دست دوم را با قیمتی مناسب و پایینتر از محصول نو خریداری نماید.

  قیمت لیفتراک دست دوم مارک های مختلف در بازار

  بازار امروز به دلیل فشار تحریمهایی که آمریکا اعمال کرده است متلاتم است و قیمت ها همیشه در حال تغییر هستند از طرفی تعداد لیفتراک دست دوم در بازار به دلیل افزایش قیمت لیفتراک نو کم شده است . لذا خیلی از کارفرما در این مقطع دوست دارند مشین های خود را بهینه کنند تا اینکه آنها را جایگزین نمایند . ام دیزل با تلاش فراوان می تواند هر نوع لیفتراک دست دوم را که بخواهید برای شما پیدا کرده و با قیمت مناسب عرضه کند.

  جهت اطلاع از قیمت انواع مارک های لیفتراک دست دوم می توانید با ما در ارتباط باشید .

  لینک کوتاه : لیفتراک دست دوم

  لیفتراک های شرکت TCM

  تاریخچه تولید لیفتراک TCM سرگذشت سه کارخانه در طول صد سال گذشته میباشد. در سال ۱۹۱۴ کارخانه بارت به عنوان تولید کننده لیفتراک های دستی پالت بر شروع به کار کرده ودر سال ۱۹۱۴ موفق به تولید اولین لیفتراک برقی می شود . و در ادامه مسیر موفق خود در سال ۱۹۴۹ اولین کارخانه تولید لیفتراک را در ژاپن تاسیس می کند و این کارخانه در سال ۱۹۵۷ اولین لیفتراک را با موتور نیسان به بازار عرضه می کند.در سال ۱۹۶۵ اولین لیفتراک را به امریکا صادرمی کند که با اسقبال بازار امریکا روبرو می شود لذا بر ان میشود اولین کارخانه خود را در امریکا در کارولینای جنوبی تاسیس کند در سال ۱۹۸۸ شرکت نیسان سهام شرکت بارت ایالات متحده امریکارا خریداری کرده و سپس اقدام به خرید سهام های شرکت TCM میکند و در نهایت در سال ۲۰۱۳ سهام TCM به شرکت نیسان واگذار میگردد و به دین صورت در سال ۲۰۱۵ خط تولید نیسان ،TCM وبارت باهم یکی شده و تولیدات خود را با برند یونی کارز به بازار عرضه میکنند

   


  نویسنده : شب آرا نور
  برچسب‌ها :
  تاريخ : ساعت: 14:26
  بازدید : 6

  صفحات وب